Kongres AsiaTrade już niebawem

Kongres AsiaTrade już niebawem

Już za niecały miesiąc rozpocznie się pierwsza edycja kongresu Asia Trade. Jako oficjalny partner wydarzenia pragniemy Państwa poinformować o postanowieniu organizatorów o wydłużeniu kongresu do trzech dni. W związku z tym zmienia się data jego rozpoczęcia, których inauguracja odbędzie się 19 listopada.

Otwieranie nowych płaszczyzn współpracy to jedna z podstaw zrównoważonego rozwoju. Expo Arena Mazury otwiera drogi na wschód, a konkretnie – na ogromny rynek azjatycki. Jak to zrobić? Od czego zacząć i na co uważać? Tego będzie można dowiedzieć się na kongresie Asia Trade Know-How.

Kongres organizowany przez Expo Arena Mazury to pierwsze w kraju wydarzenie tak kompleksowo podejmujące temat współpracy biznesowej polskich i azjatyckich przedsiębiorstw. Podstawą Kongresu jest szereg prelekcji przybliżających zasady współpracy z krajami azjatyckimi.

* Wśród prelegentów znajdą się reprezentanci ambasad - Malezji, Wietnamu, Afganistanu,Tajlandii, Iranu oraz Indii - prezentujący specyfikę rynków swoich krajów, oraz eksperci, którzy wypowiedzą się na temat m.in. bezpiecznego importu czy idei nowego Jedwabnego Szlaku.

* W Kongresie wezmą również udział przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, które objęło Asia Trade Know-How swoim patronatem i wpisało do rządowego programu Go Iran.

* Uzupełnieniem prelekcji będą panele dyskusyjne umożliwiające uzyskanie wszelkich szczegółowych informacji niezbędnych dla podjęcia współpracy z państwami Azji oraz bezpośrednie spotkania z przedstawicielami ambasad oraz znawcami rynków wschodnich. Wydarzenie wzbogacą case study pokazujące efektywności współpracy podejmowanej z krajami azjatyckimi.

Kongres Asia Trade Know-How został objęty patronatem także Krajowej Izby Gospodarczej, Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Sharda Group.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://www.asia-trade.pl/.

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.