Aktualności

Dla nas Chiny to nie tylko biznes, Chiny to nasza pasja!
Publikujemy serię artykułów jak KROK PO KROKU realizować import z Państwa Środka
Czy istnieje recepta na udany biznes z Chinami? Nie ma określonego wzoru, przepisu czy magicznego zaklęcia gwarantującego sukces w imporcie z Chin. Istnieje jednakże klucz do rozpoczęcia całego procesu tak, aby szansa na powodzenie biznesu była jak największa. Tym kluczem jest - wiedza.
Przed nami IV edycja targów Gift Show Poland
Targi Gift Show Poland to wydarzenie branży upominkowej, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Tegoroczne targi odbędą się w dniach 18-20 maja br. w centrum targowo-kongresowym Ptak Warsaw Expo, znajdującym się w podwarszawskim Nadarzynie przy ul. Katowickiej 62. Na odwiedzających będą czekały liczne atrakcje – wśród propozycji nie zabraknie m.in. pokazów kaligrafii chińskiej, malowania obrazów czy lekcji parzenia prawdziwej herbaty.
Zapraszamy do udziału w XIX Międzynarodowych Targach Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD
Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD to bez wątpienia stanowi jedną z najbardziej istotnych pozycji w kalendarzu kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Uczestników targów zapraszamy do skorzystania ze specjalnej promocji BigChina.pl
Publikujemy serię artykułów jak  KROK PO KROKU realizować import z Państwa Środka
Czy istnieje recepta na udany biznes z Chinami? Nie ma określonego wzoru, przepisu czy magicznego zaklęcia gwarantującego sukces w imporcie z Chin. Istnieje jednakże klucz do rozpoczęcia całego procesu tak, aby szansa na powodzenie biznesu była jak największa. Tym kluczem jest - wiedza.
15% RABATU z okazji Chińskiego Nowego Roku Psa
Sprawdź zanim zapłacisz! Zaoszczędzimy Twoje pieniądze i stres. Skorzystaj ze specjalnej promocji BigChina na Audyt fabryki w Chinach.
Chiński kalendarz na 2018 r.
Do pierwszego chińskiego święta w 2018 roku, Chińskiego Nowego Roku, pozostał jeszcze ponad miesiąc, warto jednak już teraz zajrzeć do tegorocznego kalendarza chiskiego. Choćby po to, by wiedzieć w jakich dniach nasze działania biznesowe w Chinach utkną w miejscu.
Wesołych Świąt
Życzymy Państwu pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.
Ekspert BigChina na konferencji „Rynek chiński – szanse i zagrożenia” na Podkarpaciu
W ubiegłym tygodniu, Paulina Kiełbus-Jania, Prezes BigChina, miała przyjemność prowadzić prelekcję i szkolenie dla polskich przedsiębiorców w ramach konferencji „Rynek chiński – szanse i zagrożenia”, która towarzyszyła podkarpackim Targom Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA 2017.
    Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA
Targi EKOGALA są doskonałą okazją do nawiązania współpracy i zawarcia korzystnych kontraktów, promocji produktów ekologicznych i tradycyjnych oraz podejmowania dalszych inicjatyw na rzecz rozwoju działalności biznesowej, nie tylko na terenie kraju, ale tym razem także i Chin. Tegorocznym targom towarzyszyć będą konferencja "Rynek chiński - szanse i zagrożenia" oraz misja gospodarcza chińskich przedsiębiorców.
BEZPŁATNE relacje z Targów Kantońskich Online!
Targi Kantońskie zostały zakończone, nie każdy jednak mógł wziąć w nich udział osobiście. Dla takich osób BigChina.pl zorganizowała bezpłatne wydarzenie: Targi Kantońskie Online. Jest to pierwsza tego typu akcja w Polsce, umożliwiająca śledzenie zdjęć, filmów i relacji prosto z Chin w Internecie, a tym samym poznanie oferty największych chińskich wystawców bez wyjazdu na targi.

« 1 2 3 4 9 10 11 »

Kontakt

tel.    +48 12 394 65 04 
kom. +48 511 805 086 
e-mail: import@bigchina.pl

Kim jesteśmy?


BigChina to najlepsza i najkrótsza droga do bezpiecznego handlu z Chinami.
 

We współpracy z partnerem reprezentującym nas na terenie Chin oraz w oparciu o dziesiątki przeprowadzonych z sukcesem transakcji, oferujemy szeroki zakres usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z Państwem Środka.